عصب کشی اقساطی دندانپزشکی تهرانسر

عصب کشی دندان اقساطی (اقساط بلند مدت و بدون بهره)

عصب کشی با اقساط بلند مدت بدون بهره

دندانپزشکی اقساطی نــــورا

درخواست وقت ویزیت

  عصب کشی با اقساط بلند مدت بدون بهره

  عصب کشی (روت کانال تراپی) چیست؟

  دندان از چندین لایه تشکیل شده است. زیر لایه خارجی مینای سفید دندان، که در آینه می‌بینید، یک لایه سخت به نام عاج دندان قرار دارد. عاج دندان حمایت بیشتری از مینا و همچنین ساختار دندان فراهم می‌کند، اما همچنین از بافت نرم درون دندان به نام پالپ دندان محافظت می‌کند. پالپ دندان شامل عصب‌ها، رگ‌های خونی و بافت همبند است که مواد لازم را در طول رشد و پیشرفت ریشه دندان برای آن فراهم می‌کند. به همین دلیل، پالپ دندان در افراد جوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، اما یک دندان که بطور کامل رشد کرده است، می‌تواند بدون آن هم سالم بماند، و مواد مغذی مورد نیاز خود را از بافت‌های اطراف تهیه کند.هنگامی که پالپ ملتهب شده یا دچار عفونت می‌شود، تنها راه نجات دندان، انجام عصب‌کشی است. دندانپزشک معاینات لازم و تصویربرداری اشعه ایکس انجام می‌دهد تا لزوم انجام آن را تایید کند.

  عصب‌کشی که همچنین درمان ریشه یا اندودونتیک نامیده می‌شود، یک روند درمان دندان است که پالپ‌های عفونی یا ملتهب را از دندان خارج می‌کند تا مشکل دندان را برطرف کرده، درد آن را تسکین دهد و از عفونت مجدد جلوگیری کند.

  • اقساط بدون بهره
  • استفاده از برند های معتبر
  • استفاده از بهترین مواد اولیه

  چرا عصب کشی لازم است و خطر آن چیست؟

  اگر پالپ دندان به دلیل پوسیدگی یا آسیب به شدت دچار عفونت یا التهاب شده باشد، این بافت باید خارج شود تا از دندان محافظت شده و از گسترش عفونت پیشگیری شود. یک فرد بزرگسال در واقع به پالپ دندان نیازی ندارد – کاربرد اصلی آن کمک به رشد دندان در دوران کودکی است.

  درمان عصب‌کشی کاملاً بی‌خطر و مؤثر است، بخصوص هنگامی که توسط یک متخصص عصب کشی ( متخصص دندانپزشک که در ریشه عصب تخصص دارد) انجام شود. درمان ریشه بیش از 200 سال است که انجام می‌شود، و با پیشرفت تکنولوژی، ابزار، تکنیک‌ها، ضدعفونی کننده‌ها و کنترل درد، درمان را بسیار موفقیت‌آمیز و قابل پیش‌بینی کرده است. عصب‌کشی منحصراً جهت حفظ دندان طبیعی انجام می‌شود و از عفونت مجدد جلوگیری می‌کند و نسبت به درمان‌های جایگزین عفونت دندان – کشیدن دندان – خطر کمتری دارد.

   

  در درمان عصب کشی چه کاری انجام می‌شود؟

  پس از بی‌حس کردن موضع، یک سوراخ کوچک در تاج دندان ایجاد می‌شود تا به حفره و کانال پالپ دسترسی پیدا کنند. بافت آسیب‌دیده برداشته می‌شود، و حفره پالپ و کانال‌ها تا انتهای مسیر منتهی به انتهای ریشه ضدعفونی می‌شود. دندان‌های ناحیه جلوی دهان، بطور کلی یک ریشه و یک کانال دارند؛ دندان‌های عقب دندان دو یا سه ریشه و بطور کلی سه یا چهار کانال دارد. این کانال‌ها و حفره پالپ با یک ماده خنثی و سازگار با بافت زنده بدن پر شده و با یک چسب محکم بسته می‌شود. سوراخ ورودی با یک ماده مخصوص پر کردن دندان، بسته می‌شود.

  مزایای عصب کشی

  حفظ دندان

  موجب حفظ و نگهداری دندان به جای کشیدن و از دست دادن آن می‌گردد.

  ازبین برد التهاب و عفونت

  سریع‌ترین روش جهت از بین بردن التهاب و عفونت دندان است.

  تقویت ساختار دندان

  درصورتی‌که از مواد پرکننده دندان مناسب و با کیفیت استفاده شود موجب تقویت ساختار دندان پر شده می‌گردد.

  روش سریع برای درمان

  یک درمان فوق‌العاده و ضروری جهت رفع مشکلات ریشه دندان است

  دیگه نگران هزینه های دندانپزشکی نباشید!

  به صورت اقساطی می‌ تونی لبخندتـو زیبا کنی

  تماس: 02144587442

  تماس: 02144587439

  گالری نمونه درمان

  چرا دندانپزشکی اقساطی نــورا

  مشاوره رایگان

  ابتدا متخصصان دندانپزشک ما، سلامت دندان‌هایتان را بررسی می‌کنند.

  پرداخت اقساطی

  نگران مخارج درمان نباشید. می‌توانید هزینه را به‌صورت اقساطی پرداخت کنید.

  دندانپزشکان متبحر

  از همکاری یک تیم دندانپزشکی متخصص در دندانپزشکی نــورا بهره‌مند می‌شوید.

  ضمانت خدمات

  قبل از اینکه درمان شما شروع شود، از نــورا ضمانت‌نامه کتبی می‌گیرید.

  نظرات مراجعه کنندگان

  ساعات کاری