جرم گیری دندان دندانپزشکی اقساطی تهرانسر

جرم گیری دندان اقساطی

جرم گیری دندان با اقساط بلند مدت بدون بهره

دندانپزشکی اقساطی نــــورا

درخواست وقت ویزیت

  جرم گیری دندان با اقساط بلند مدت بدون بهره

  جرم گیری دندان چیست؟

  جرم گیری (صاف کردن) ریشه یک تمیز کردن عمیق زیر خط لثه است. که برای درمان بیماری لثه استفاده می شود. بیماری لثه توسط یک لایه چسبنده باکتری به نام پلاک ایجاد می شود. پلاک همیشه روی دندان‌های شما تشکیل می‌شود، اما اگر آنها به خوبی تمیز نشوند، باکتری‌های موجود در پلاک می‌توانند باعث التهاب لثه‌های شما شوند. هنگامی که این اتفاق می افتد، لثه های شما از دندان های شما جدا می شوند و فضاهایی به نام پاکت ایجاد می کنند. پس از آن پلاک ها در این جیب ها به دام می افتند و با مسواک زدن معمولی پاک نمی شوند. در صورت عدم درمان، بیماری لثه می تواند منجر به از دست دادن استخوان و دندان شود.

  چرا دندان جرم می‌گیرد؟

  حتی اگر بهداشت دهان و دندان خود را به خوبی رعایت کنید، اما با این وجود باکتری‌هایی در دهان وجود دارند که با مصرف باقی مانده‌های غذایی به خصوص پروتئین‌ها به تشکیل پلاک‌های روی دندانی می‌پردازند. این پلاک‌ها، می‌توانند در بخش‌هایی از دندان مانند خط لثه که مسواک و نخ دندان به خوبی به آن دسترسی ندارد، تجمع پیدا کنند و سبب آسیب رسیدن به دندان و لثه شوند.

  • اقساط بدون بهره
  • استفاده از برند های معتبر
  • استفاده از بهترین مواد اولیه

  ایا جرم گیری دندان را سفید می‌کند؟

  با افزایش سن و مصرف مداوم مواد غذایی تیره رنگ مانند قهوه، چای یا سیگار کشیدن، دندان‌ها ممکن است زرد و تیره شوند. سفید کردن دندان یا بلیچینگ، یک روش دندانپزشکی زیبایی است که رنگدانه‌های داخل دندان را روشن می‌کند. جرم گیری و پولیشینگ روشی است که پلاک دندانی، تارتار و لکه‌های موجود در سطح خارجی دندان را از بین می‌برد.

  جرم گیری و پولیش دندان‌های شما را تمیز  کرده و از ایجاد بیماری‌های لثه پیشگیری می‌کنند. پس از جرم گیری و پولیش، اگر لکه‌های زیادی روی سطح خارجی دندان‌ها وجود داشته باشد، دندان‌ها نیاز به سفید کردن دارند. اگر رنگ ذاتی دندان‌ها بسیار زرد باشد، پس از تمیز کردن دندان تغییری ایجاد نخواهد شد. در نهایت، جرم گیری فقط رنگ اصلی دندان را باز می‌گرداند و به سفید شدن کمکی نمی‌کند.

  مزایای جرم گیری دندان

  جلوگیری از پوسیدگی دندانها

  ایمپلنت می تواند ظاهر دندان ها را بهبود ببخشید و دندان از دست رفته را مجدد کاشت نمایید

  جلوگیری از بروز بیماری‌های لثه

  تکیه گاه ایمپلنت دندانی استخوان فک است و در درمانی مانند بریج دندان از دندان مجاور ناحیه بی دندانی به عنوان تکیه گاه استفاده شده می شود.

  رفع بوی بد دهان

  یکی از مزایای ایمپلنت دندان که باعث می شود به عنوان یک سرمایه گذاری بر روی سلامتی نیز شناخته شود، جلوگیری از تحلیل لثه و استخوان است.

  سفیدتر کردن دندانها

  به طور کلی وظیفه دندان ها کمک در سیستم جویدن است و به همین علت اگر قرار است جایگزینی برای آن انجام شود، باید استحکام لازمه را فراهم کند.

  دیگه نگران هزینه های دندانپزشکی نباشید!

  به صورت اقساطی می‌ تونی لبخندتـو زیبا کنی

  تماس: 02144587442

  تماس: 02144587439

  گالری نمونه درمان

  چرا دندانپزشکی اقساطی نــورا

  مشاوره رایگان

  ابتدا متخصصان دندانپزشک ما، سلامت دندان‌هایتان را بررسی می‌کنند.

  پرداخت اقساطی

  نگران مخارج درمان نباشید. می‌توانید هزینه را به‌صورت اقساطی پرداخت کنید.

  دندانپزشکان متبحر

  از همکاری یک تیم دندانپزشکی متخصص در دندانپزشکی نــورا بهره‌مند می‌شوید.

  ضمانت خدمات

  قبل از اینکه درمان شما شروع شود، از نــورا ضمانت‌نامه کتبی می‌گیرید.

  نظرات مراجعه کنندگان

  ساعات کاری